Kadın Sağlığı

Vajinitis için yeni bir tedavi, sadece fitiller mi?

“Vajinitis için yeni bir tedavi, sadece fitiller mi?” diye bir sloganınız var. Bıktım artık, doktora git, muayene ol, fitil al, ne zaman bitecek bu?

Kadınların büyük blr derdidir ,bu tablo, Vajinal Ph asittir ve burada bulunan bakteriler bu asit ortamı korur ve vajinal flora ortamını oluştururlar.Eğer vajina Ph’ı alkali vasata kaçarsa buradaki bakteriler aktif hale gelir ve ilişkide yanma,kokulu akıntı,ağrı başlayacak ve vajinal flora düzelmediği sürece ikide bir tedavilere rağmen bu şikayetler tekrarlayacaktır.Buradaki medikal tedavi vajinal Ph’ı düzeltme tedavisi ve vajinal PH sını bozan etkenlerden uzak yaşamaktır.Bozulmuş bir vajinal florayı düzeltmek çok zordur bazen uzun zaman alabilir.

Vajinal Ph’ı bozan faktörler nelerdir.?

  • sık vajinanın içini yıkamak
  • sık antibiotik kullanmak
  • şeker Hastalığı
  • Lastik külotlar
  • Bazen latex prezervatiflr

Bazen bir kürtaj işleminden sonra florası bozulmuş olan kadınlarda antibiotik kullandığımızda hemen kaşıntı başlayabilir ve hasta bunun üzerine kürtaj sırasında iltihap kaptığını düşünür. Oysa bu tamamen vajinal flora bozukluğuna bağlıdır.Medikal tedavilere rağmen inatçı vajina flora bozukluğunu tedavi etmek zordur.

Şimdi yenilikçi bir tedavi öneriyoruz.Vajinal lazer hem vajinal dokularda kollajen liflerinin üretimini artırır, hem de vajinal duvarları güçlendirir ve vajinal florayı düzeltir.Önümüzdeki aylarda yenilenen bu tablo vücut tarafından doğal olarak devam ettirilir.

Daha geniş bilgi için bize ulaşın,sizlere G noktası büyütmekten,clitoris derisi sünnetinden,vajinal kuruluktan,ilişkide yanmadan,ilişkide ağrıdan,labium plastiğinden bahsedelim.Yada VİP hizmeti ile ulaşım elemanımız sizi evinizden alsın.Hekimimizden rica edelim size ücretsiz bir muayene ve danışmanlık planlayalım. Siz kahvenizi içerken hekimimiz, size muayene sonrası neler yapılabileceğini anlatsın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonBizi Arayın
Kapalı
Kapalı