UROGYNE C-500

ÜROGYNE C500

Acısız, Ağrısız, herhangi bir ameliyata gerek duymadan öğle tatilinde bile işleminizi yaptırıp işinize dönebileceğiniz bir cihazdır.

UROGYNE C500 İle Adet Sancılarına Son!

Adet Sancılarınız kabusunuz olmasın! ÜROGYNE C500 İle maximum 4 seansta adet ağrılarınızdan kurtulun…

UROGYNE C500 İle Vajinal Daraltma

Bir kahve molasında bile Acısız Ağrısız, cinsel perhize gerek duymadan genital estetik uygulaması yaptırabilirsiniz.

UROGYNE C500 İle İdrar Kaçırmaya Son

Ağrısız Acısız İdrar Kaçırmaya Son. Ağrısız acısız herhangi bir anestezi almadan 2 seansta idrar kaçırma şikayetinden kurtulun.

UROGYNE C500 İle Vajinal Kuruluk Tedavisi

Vagina girişinde ve rahim ağzındaki özel salgı bezlerini onararak eskisi gibi sıvı salgılamasını sağlar ve kayganlığı arttırır.

​ Vajinal kanal sıkılaşması , istemsiz idrar kaçırma tedavisi ve cinsel ilişkide önemli derecede iyileşme sağlayacak olan bu uygulama için önerilen seans sayısı 2 ila 4 seans (seans süresi 20) arasındadır. Uygulamadan hemen sonra sosyal hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz..

[dt_fancy_title title=”ÜROGYNE C500 Radyofrekans Sistemi” title_size=”h2″ title_color=”custom” separator_style=”disabled” custom_title_color=”#e44863″]

UROGYNE  “Vajinal Gevşeme Sendromu” nu kapasitif-resistif elektrik transfer tekniğine dayanarak tedavi eden bir radyofrekans cihazıdır. Bu cihaz vajinanın optimal yapısal şeklinin kaybedilmesi ve buna bağlı kas gevşekliğinin oluşması ile açığa çıkan şikayetlere ameliyatsız olarak tedavi imkanı sunmaktadır.

​ Bu tip şikayetler, vajinal boşluğun doğum sırasında aşırı gerilmesi ile ilişkilidir ve aynı zamanda doğal yaşlanma sürecinin de bir parçasıdır ve bazen  genetik faktörlere bağlıdır. Kadın nüfusun büyük bir yüzdesi halen bu durumdan etkilenmektedir ve bu durum; cinsel ilişki esnasında tatminsizlik, idrar kaçırma ,vajinal görüntüden rahatsızlık duyma,vajinal kuruluk, kendine güven kaybı gibi ciddi sonuçlar doğurabilir.

Vajinal bölge sorunlarını şimdiye kadar sadece ameliyat yoluyla tedavi etmek mümkün olmuştur ancak UROGYNE C500 ile, ameliyatsız, ağrısız ve iyileşme süresi olmaksızın tedavi imkanı sunmaktadır.

UROGYNE C500 Radyofrekans uygulaması ısı kontrollü termal reaksiyon ve sıkılaşmayı yöneten endopelvik fasiyadaki kolajenin uyarılması sonucu vajinal kanalın sıkılaşmasını aynı zamanda dokularını ve kaslarını güçlendirmesini sağlar. C500 cihazı uygulanarak elde edilen vajinal gençleştirme ile daha fazla cinsel tatmin ve yaşam kalitesinde önemli bir iyileşme, inkontinansa bağlı idrar kaçırmada %99 a varan tedavi elde etmeyi mümkün kılar.

İntrakaviter başlık ile, tüm yüzey boyunca hem distal hemde yakın noktalara enerji yayar. Vagina içerisinde 360 derece uygulama yapılabilir. Ayrıca seansın termal durumunu anlık izlemeye olanak tanıyan bir termal sıcaklık sensörünü barındırır.

[dt_vc_list]

 • Vajinal Daraltma
 • İdrar Kaçırma Tedavisi
 • Vulva Sıkılaştırma
 • Anorgazm (Orgazm Olamama) Tedavisi.
 • Dismenore (Sancılı Adet Görme) Tedavisi
 • Pelvik Ağrı Tedavisi
 • Kronik Kas Ağrılarının Tedavisi
 • Endometriozis Ağrıları ve Myom Ağrı Tedavisi
 • Bölgesel İncelme Sıkılaşma Tedavisi
 • Doğum Çatlakları Tedavisi
 • Yüzde Kırışıklık (kazayağı) Tedavisi

[/dt_vc_list]

Başa dön tuşu
Call Now ButtonBizi Arayın
Kapalı
Kapalı