Tüp Bebek Tedavisi Hizmetlerimiz

Tüp Bebek tedavisi hizmetlerimiz

Doktor Tuğrul Abacıoğlu, Acıbadem Tüp Bebek Merkezleri ile yaptığı işbirliği ile üreme tıbbındaki en son uygulamaları hastalarına sunmaktadır.

Acıbadem Tüp Bebek Merkezleri, üreme sağlığı alanında Acıbadem Genetik Tanı ve Hücre Tedavileri Merkezi’nin ortak çalışmasıyla, Acıbadem Sağlık Grubu’nun 10 hastanesinde hizmet sunmaktadır. Bu ortaklık sayesinde üreme tıbbındaki güncel uygulamalar tek çatı altında yürütülebilmektedir.  Acıbadem hastaneleri 1998 yılından bu yana çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere hizmet vermektedir.

Acıbadem Tüp Bebek Merkezleri’nde, ovülasyon indüksiyonu (yumurtlama tedavisi), döllenme metodlarından olan, suni döllenme, klasik tüp bebek (IVF), mikroenjeksiyon (intrasitoplazmik sperm enjeksiyonu / ICSI) ile diğer mikro manipülasyon yöntemleri (assisted hatching, defragmantasyon, blastomere biyopsisi) ile testis biyopsisi gibi tanı ve tedavi yöntemleri, laparoskopik ve histeroskopik cerrahi uygulamalar yapılmaktadır. Ayrıca bu merkezlerde, tüp bebek tedavisi ayrılmış ameliyathane, androloji ve embriyoloji laboratuvarları bulunmaktadır.

Dr. Tugrul Abacıoğlu, 2000 yıllarından bu yana yüzlerce Tüp Bebek tedavisini başarı ile gerçekleştirmiş ve ülkemizin Tüp Bebek konusunda uzman ve önde gelen hekimlerinden biridir. Dr. Tuğrul Abacıoğlu, hasta takiplerini Avrupa Şafak hastanesinde diğer işlemleri Maslak Acıbadem hastanesinde yapmaktadır.

Bizimle iletişime geçin

Sağlığınız bizim için önemlidir. Eğer bu konularda sorularınız varsa, Dr. Tuğrul Abacıoğlu ile aşağıda ki telefon numaralarından veya canlı destek hattımızdan iletişime geçiniz ve randevu alınız.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonBizi Arayın
Kapalı
Kapalı