Estetik

Şişlide Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için en çok tercih edilen yöntemlerin başında epilasyon geliyor. Günümüzde sadece kadınlar değil erkekler de kalıcı bir sonuç elde etmeyi sağlayan bu yöntemden ziyadesi ile faydalanıyor. Az sayıda seans ile başarılı bir sonuç  görmek isteyenler ise Şişli’de epilasyon yaptırmayı tercih ediyor. En gelişmiş lazer epilasyon cihazları kullanılarak yapılan bu operasyon sayesinde sürekli olarak vücudu istenmeyen tüylerden arındırmak için zaman ayırmaya gerek kalmıyor.

Kimler Epilasyon Yaptırabilir?

Epilasyon işlemini dileyen herkesin yaptırabildiğini belirtelim. Sadece bu işleme engel olabilecek bir sağlık sorununun bulunmaması gerekiyor. Özellikle çeşitli cilt rahatsızlıklarına sahip olanların öncelikle tedavi olması ve sonrasında epilasyondan faydalanması öneriliyor. Cilt altındaki kıl köklerine ulaşarak lazer enerjisini ileten ve kıl köklerinde bulunan melanin pigmentlerini parçalayan bu sistem, yeniden kıl çıkmasını da önlemiş oluyor.

Doğu şekilde yapılması durumunda lazer epilasyon yönteminin sağlığa ve cilde hiçbir zararının olmadığını belirtmek gerekiyor. Halk arasında bu yöntemle ilgili doğru olmayan çok sayıda inanış var. Ancak günümüzde özellikle İstanbul gibi kalabalık kentlerde bu işlemden her gün yüzlerce kişi faydalanıyor. Sonuçlar ise yüz güldürüyor. Önemli olan güvenilir isimlerin tercih edilmesidir.

Şişli’de epilasyon dendiğinde ise akla gelen ilk isim Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Tuğrul Abacıoğlu oluyor. Düşük bir bütçe ayırarak epilasyon işleminden faydalanmak ve başarılı bir sonuç görmek isteyenler de haliyle rotasını Abacıoğlu Estetik yönüne çeviriyor. Konuya dair en çok merak edilen unsurlardan biri epilasyon işleminin kaç seans uygulanması gerektiği oluyor. Ancak seans sayısının her birey için aynı olmadığını belirtmeliyiz.

Şişli’de Epilasyon Fiyatları ve Seans Sayısı

Kişinin vücudundaki kıl yapısı, uygulama yapılacak olan bölge, istenmeyen kılların rengi bile seans sayısı üzerinde etkili olan unsurlardır. Bu faktörler Şişli’de epilasyon fiyatları üzerinde de belirleyici oluyor. Ancak günümüzde artık lazer teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen bu işlemden faydalanmak için yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayrılmasına gerek olmadığının da altını çizelim. Özellikle yılın çeşitli dönemlerinde kampanyalar da düzenleniyor ve daha düşük bir bütçe eşliğinde istenmeyen tüylerle vedalaşmak mümkün olabiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonBizi Arayın
Kapalı
Kapalı