PRX-T33

PRX-T33

Dünyada cilt gençleştirmede en kolay yöntem.

Cilt gençleştirme ve leke tedavilerine için uygulanan tedavilerde İtalya’da geliştirilen PRX-T 33 öne çıkmıştır..
Yıllardır sürdürülen araştırmalar ve testlerden sonra İtalya’da piyasaya sürülen PRX-T 33/TCA adlı kimyasalın cilt gençleştirme ve leke tedavisinde son derece başarılı olmuştur.Ama başarılı olmasının en büyük nedeni uygulamasının kolay olması ve etkisinin kısa sürede ortaya çıkmasıdır.Bazen bir makyaj malzemesi gibi bir toplantı öncesi cilt parlaklığına kavuşmak için alışkanlık haline getirilmiş bir yöntemdir.
PRX – T33, herhangi bir enjeksiyona gerek duymadan yüz, boyun ve dekolteye uygulanabilen bir cilt yeniden canlandırma tekniğidir. İçeriğinde TCA, hidrojen peroksit ve kojik asit bulunmasına rağmen ciltte herhangi bir soyulma, kızarıklık ve kabuklanma yaratmadığı için sosyal hayatı engellemeden uygulanabilme avantajına sahiptir. Burada içindeki hidrojen peroksit sayesinde cildin üst epitel katmanını pas geçip doğrudan dermis tabakasına ulaşmaktadır Bu sayede epidermiste kızarma, yanma gibi hasar oluşmadığını biliyoruz.


Cilt hemen daha sıkılaştırılmış, daha dolgun ve daha parlak görünmektedir. Tedavi tekrarlandıkça elde edilen görüntü daha da iyi olmakta ve etkisi daha uzun süre kalıcı olmaktadır. Jel şeklindeki bu asit, özel bir teknikle uygulanan kuvvetli masaj sayesinde cilde yedirilmektedir. Dolayısıyla bu uygulama bir nevi iğnesiz rejuvenasyon (gençleştirme) yapmaktadır.
Uygulama seansının 10-15 dakika gibi son derece kısa bir zaman diliminde yapılabilir.Bu da cilt gençleştirme yöntemleri arasında, kişinin sosyal yaşantısına hemen dönebildiğini en iyi yöntemdir.

  • Uygulamayı cilt yaşlanmasının önüne geçmek
  • Yüz gençleştirme
  • Özellikle cildin sıkılaştırılması
  • İnce çizgilerin ortadan kaldırılması
  • Boyun ve dekolte gençleştirmesi, ellerdeki yaşlılık belirtilerinin ortadan kaldırılması
  • Akneye bağlı izlerin azaltılması
  • Leke ve melasma tedavilerinde etkili şekilde kullanılmaktadır.
Başa dön tuşu
Call Now ButtonBizi Arayın
Kapalı
Kapalı