Örümcek Ağı

Örümcek Ağı

1429620876100

Cerrahi estetik operasyonlarına alternatif olarak geliştirilen örümcek ağı tekniği ameliyatsız ve kısa süreli uygulanan bir teknik olduğu için oldukça tercih edilen yöntemler arasındadır.

[dt_fancy_title title=”Örümcek Ağı Estetiği Nedir?” title_size=”h2″ title_color=”accent” separator_color=”accent”]

Ameliyatsız olarak yüz germe, yüze genç bir fon kazandırma ve cildi yenileştirme amacıyla gerçekleştirilen işlem cerrahi bir müdahale gerektirmez. Zamanla deforme olan cildin tekrar taze ve diri haline geri döndürülmesi için uygulanan bu işlemde oldukça iyi sonuçlar elde edilmektedir.

Sağlıksız beslenme, hareketsiz yaşam ve gün içerisinde toksin madde ile çok fazla temas içerisinde bulunan ciltlerimiz zaman içerisinde savunma mekanizması yorulduğundan, yaşlanma etkilerine karşı koyamaz hale gelir. Estetik ameliyat olmaya henüz kendini hazır etmeyenler için geliştirilmiş bu alternatif uygulamada cildinizin eski formuna kolaylıkla kavuşmanız mümkün.

[dt_fancy_title title=”Örümcek Ağı Estetiği Kimlere Uygulanabilir?” title_size=”h3″ title_color=”accent” separator_color=”accent”]
[dt_vc_list dividers=”false”]Örümcek ağı estetiği;

  • Kırışıklık problemi yaşayan bireylere,
  • Göz kapağı ve çevresinde karışıklık problemi olan bireylere,
  • Yüzünün gençleşmesini ve yenilenmesini isteyen bireylere,
  • Çene altı çizgisi ve gıdı problemi olan bireylere,
  • Sarkma problemi yaşayan bireylere cinsiyet fark etmeksizin uygulanabilmektedir.

[/dt_vc_list]

[dt_fancy_title title=”Avantajları Nelerdir?” title_size=”h3″ title_color=”accent” separator_color=”accent”]
[dt_vc_list dividers=”false”]Uygulama oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçekleştirilen ve bununla beraber oldukça olumlu sonuçlar meydana getiren bir yüz germe uygulamasıdır.

  • Acı ve ağrı hissettirmez iz kalması söz konusu değildir. Çünkü kesim işlemi yapılmaz.
  • Uygulamadan hemen sonra günlük yaşantınızda geri dönme şansınız vardır.
  • Cildin kolajen üretimini desteklerken elastikiyet seviyesini de artırır.
  • Riski yoktur, oldukça kolay uygulanır, kırışıklıklar ve yenilenme konusunda fazlasıyla etkili bir yöntemdir.

[/dt_vc_list]

[dt_fancy_title title=”Örümcek Ağı Estetiği Nasıl Yapılır?” title_size=”h3″ title_color=”accent” separator_color=”accent”]

Yüz germe operasyonlarında kullanılan cerrahi işlemler olmaksızın ince uçlu iğneler yardımıyla örümcek ağı estetiği uygulaması gerçekleştirilir. İnce iplerin ince uçlu iğneler aracılığıyla cilt alt bölgesinde yerleştirilerek bir örümcek ağı dokunması, işlemin adının örümcek ağı estetiği olmasını sağlamıştır. Cerrahi müdahale olmadan iple yüz germe uygulaması olarak da tanımlanabilir.

Gerilen deride doğal olarak kolajen üretimi tetiklenecek ve cilt kendi kendine yenilenecektir. Örümcek ağı estetiği uygulanırken buradaki amaç cildin aslında kendi içerisinde bulunan yenileme mekanizmasını harekete geçirmek ve yenilenme sürecini hızlandırmaktır.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonBizi Arayın
Kapalı
Kapalı