Bizden Haberler

Mor Çatı Ziyaretimize Geldi

Mor Çatı Ziyaretimize Geldi

Mor Çatı Vakfı, 1990 yılından bu yana şiddete uğrayan kadınlarla destek verme ve dayanışma içinde mücadele etme çabasını sürdüren ve önemli bir misyon yüklenmiş kuruluştur.

Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) politikaları, kuruluşumuzun faaliyetlerinin tıp etiğine, uluslararası standartlara, kanun ve yönetmeliklere uygun olmak ve içinden çıktığı toplumla olan bağlarını güclendirmek üzere inşa edilmiştir.

Bu misyon çerçevesinde, Abacıoğlu’dan Dr. Tuğrul Abacıoğlu, Mor Çatı’yı çeşitli şekillerde desteklemek ve şiddet gören kadınlarımızın sorunlarına çözümler sunmak amacıyla Mor Çatı Gönüllüleri Selma Hanım ve Hazal hanım ile 27 Şubat Salı günü bir araya geldi, ve verilecek destekler konusunda karşılıklı görüş alış verişinde bulundular.

Yapılan görüşmelerde, Abacıoğlu’nun Mor Çatı yolu ile gelen tüm kadınlarımıza  kadın sağlığı ile ilgili her türlü, muayene, ve ameliyat hizmetlerini ücretsiz sağlıyacağını ve Mor Çatı çalışanlarına da indirimli hizmetler sunacağını belirtmiştir.

Abacıoğlu, ortak bazı faaliyetlerle de Mor Çatı’nın farkındalık konularında çalışmalarına destek vereceğini vurgulamıştır.

Dr. Tuğrul Abacıoğlu, Mor Çatı Vakfı’na, kendilerine, şiddet görmüş kadınlarımıza hizmet olanağı sağlandığı için çok teşekkür etmiştir. https://www.morcati.org.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonBizi Arayın
Kapalı
Kapalı