Kürtaj Fiyatları

Kürtaj Fiyatları

Kürtaj fiyatları da her yıl çeşitli faktörlere bağlı değişim göstermektedir. Kürtaj fiyatları gebelik haftasına göre değişmektedir. Hekimlerin, klinik ve hastanelerin rekabet kurumunun kuralları gereği fiyat bildirmesi önlenmiştir. Bu konuda kurallara uymayanlara çok ciddi cezalar uygulanır. Aynı şekilde, Türk Tabipler Birliği de gerek yazılı medya gerekse de görsel medya yolu ile doktorların reklam yapmasını yasaklamıştır. Gebe kalan ve kürtaj olmak isteyen bir kadın bir jinekolog doktoru yoksa hemen internette günümüzde kürtaj fiyatları ne kadar diye araştırma yapabilir.

Kürtaj fiyatları için lütfen aşağıda ki telefonlardan bizi arayınız. Türkiye de son dönemde SGK gelişimi ile sağlık sektöründe birçok değişim oluşmuş bu kürtaj uygulamalarında düzenlemiştir ve fiyatlar Tabipler Odası tarafından ayarlanır durumdan çıkartılmıştır. Kürtaj fiyatı, semte göre değişmektedir, birçok kenar semtlerde düşük ücretler yapılırken merkezi semtlerde bunun 5-6 katına kadar fiyatlar oluşmaktadır. Yapıldığı yere göre hiçbir sağlık elemanın olmadığı sadece bir hekim ve sekreterin çalıştığı muayenelerde işlem öncesi yapılması gereken tam kan sayım, kan grubu pıhtılaşma bozukluğu testleri yapılamamaktadır.

İşlem sonrası hastanın dinlenebileceği bir odanın olmaması, diğer hastalarla iç içe bulunma durumu gibi birçok faktörden dolayı muayenelerde kürtaj işlemi biraz daha ucuzdur. Hastahane ve Cerrahi Tıp Merkezlerinde gerekli olan donanımların bulunması, uzman bir ekip, anestezist her hangi bir komplikasyonda hazır bulunan ameliyathane  buraların avantajıdır. 2013 yılında yapılan bir çalışmaya göre kürtaj işlemi için hem doktorlar hem de hastalar hastahaneyi seçmektedirler.

Doğurganlık Sayısına göre hiç doğum yapmamış bir kadına nazaran doğum yapmış kadınların kürtaj biraz daha kolay olur. Bu yüzden daha önce doğum yapmamış kadınların kürtaj fiyatı biraz daha pahalıdır. Kürtaj fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen yukarıda verilen iletişim yolları ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

2019 Kürtaj Fiyatları

Sağlığınız bizim için önemlidir. Eğer, Kürtaj ile ilgili  sorunlarınız varsa, Dr. Tuğrul Abacıoğlu ile aşağıda ki telefon numaralarından iletişime geçiniz ve randevu alınız. VIP hizmeti Abacıoğlu’dan randevu aldığınızda evinizden yada işinizden kliniğe ulaşmak için sizlere sağlanan özel araç hizmetleridir. Bu konuda daha detaylı bilgiye  VIP hizmetleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Kürtaj Animasyonu

Kürtaj nedir? Kürtaj nasıl yapılır?

Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.
Tel:  +90 532 215 82 62
Mail:info@abacioglu.com.tr