Kızlık Zarı

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kızlık zarı herhangi bir nedenden dolayı zarar görerek yırtıldığında bunun dikilerek tamir edilmesi mümkündür. Ancak dikimin alanında uzman bir jinekolog tarafından yapılması başarıyı doğrudan arttırmaktadır. Aksi takdirde dikim sonrasında jinekolojik sorunlar yaşanabilmekte, uygulanan dikiş açılarak istenilen etki alınamamaktadır. Kızlık zarı dikimi fiyatı da bazı hususlar dikkate alınarak belirlenmektedir. Bu hususlardan en önemlisi de doktorun deneyimidir. Genellikle uygun fiyatlara merdiven altında yapılan uygulamalar hastaların hayatını tehlikeye atabilmektedir. Doktor ya da klinik seçimi yapılırken fiyat kadar hatta daha fazla koşullar ve doktorun deneyimi sorgulanmalıdır. Kliniğimiz ve doktorumuz ileri teknoloji ve bilgi birikimiyle dikim işlemlerinizde yanınızdadır. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilir, hymen dikimi için randevu talep edebilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Kızlık zarı dikimi fiyatı yıldan yıla değişmekte, bazı hususlar göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Bu hususlardan ilki kliniğin durumu ve doktorun tecrübesidir. Her ne kadar bu işlem uzman bir doktor tarafından kolaylıkla yapılabilse de bu ancak tam teşekküllü bir klinikle yapılabilmektedir. Bunun dışında kızlık zarının durumu da fiyatta etkili olmaktadır. Çok fazla yırtık bulunan zarlarda yapılacak müdahale daha fazla olacağından fiyat bu oranda artmaktadır. Son olarak fiyatı etkileyen en önemli husus uygulanacak dikim yöntemidir. Geçici kızlık zarı dikimine göre flep ve lazerli olmak üzere 2 şekilde yapılabilen kalıcı kızlık zarı dikimi daha maliyetli olmaktadır. Ancak kalıcı yöntem her yönden hastaya daha fazla avantaj sağlamaktadır.

Kızlık Zarı Dikim Fiyatı Nasıl Öğrenilir?

Yukarıda da açıkladığımız üzere çeşitli faktörlere göre kızlık zarı dikimi fiyatı değişmektedir. Bu nedenle net bir fiyat için bizimle iletişime geçmeniz daha doğru bir yaklaşımdır. Hatta bazı durumlarda sadece telefonla bilgi almak da yeterli olmayıp jinekolojik muayene olmak gerekmektedir. Bu nedenle bizimle iletişime geçtikten sonra doktorumuzun sizi yardımcı olabilmesi için randevu almanız en doğrusudur.

Bizim sizi anladığımızı unutmadan rahat bir şekilde doktorumuza her sorununuzu açabilir, detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Sizin psikolojik anlamdaki rahatınız her şeyden önemlidir. Eğer bir doku parçası huzurunuzu kaçıracaksa çözüm için her daim yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Call Now ButtonBizi Arayın
Kapalı
Kapalı