Hydrafacial

Hydrafacial

Hydrafacial

Gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği cilt bakım ve temizleme tekniklerinden biri olan hydrafacial oldukça rağbet gören ve pek çok kullanıcının olumlu sonuçlar aldığı bir cilt bakım uygulamasıdır.

Yüz, boyun ve dekolte bölgelerine uygulanmakta olan yöntem ile sivilce, siyah nokta, leke, elastikiyet kaybı gibi problemleri olan cilt dokularının temizlenerek yenilenmesi ve nemlendirilerek antioksidan korumalarının yapılması sağlanmaktadır.

Kalıcı ve hızlı bir bakım işlemi olan hydrafacial ile cilt özel bir vakumlama sistemi ile temizlenmektedir. Tamamen acısız bir yöntem olan bu uygulamada sırayla temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksadan koruma işlemleri yapılmaktadır.

Hydrafacial yöntemi zaman içerisinde kirlenip tıkanan gözeneklerin temizlenerek sıkılaşmasını ve cildin kaybettiği eski formuna yeniden kavuşmasını sağlar.

Diğer yöntemlerden farklı olarak işlem sonrasına herhangi bir kızarıklık olmaz ve cilde hasar verilmeden temizlenmesi sağlanır.

Bu uygulama cilt problemlerine bağlı olarak her yaş ve her cilt tipine uygulanabilen tamamen zararsız bir uygulamadır. Tedavi sonrasında herhangi bir lezyon oluşmaz, yan etki görülmez.

Haftada bir kez olarak 4 veya 6 seanslık kür uygulaması istediğiniz sonuçlara kesin olarak ulaşabilmeniz için yeterlidir.

Uygulama sonrasında dikkat edilmesi gereken bir şey yoktur.

[dt_fancy_title title=”Hydrafacial Uygulamasında Yapılanlar” title_size=”h2″ title_color=”accent” separator_color=”accent”]

Cilt ilk olarak vakum tekniği ile derinlemesine temizlenmektedir. Mikro düzeyde soyma işlemi yapılarak tıkalı gözenekler açılır.

Sıvı-dermabrazyon ile vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi yapılır ve bu sayede ölü deriler ciltten atılır.

Serum uygulaması aşamasında ise cilt tipine uygun olarak verilen serumlar aracılığı ile sivilce, leke, kırışıklık gibi problemler giderilir.

Nemlendirme aşamasına gelindiğine cilde hayluronik asit,çeşitli solüsyonlar ve nemlendiriciler uygulanır.

Son olarak yapılan led terapi uygulamasında mavi ışık kullanılarak akne ve sivilcelere sebebiyet veren bakteriler öldürülür, kırmızı ışık uygulamasında ise ince kırışıklıklar giderilerek cildin sıkılaştırılması sağlanır.

Hydrafacial uygulaması; büyümüş gözenekler, cilt temizliği, kırışıklıklar, cilt lekeleri, akne ve sivilce problemleri ile yağlı ciltlerde görülebilecek problemlerin giderilmesinde oldukça etkili bir yöntemdir.

Yeni nesil cilt bakım yöntemi olan hydrafacial en iyi cilt tedavi ödülünü almıştır aynı zamanda FDA tarafından onay verilen tek cilt bakım cihazıdır.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonBizi Arayın
Kapalı
Kapalı