Estetik

Buz Lazer Fiyatları

Sürekli olarak ağda, jilet ya da cımbız kullanarak istenmeyen tüylerden geçici olarak kurtulmak yerine, konforlu bir süreç eşliğinde buz lazer epilasyon uygulaması yaptırabilirsiniz. Tüm vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden acısız ve ağrısız bir şekilde kurtulmanızı sağlayacak olan buz lazer epilasyon işlemi istenmeyen tüylere karşı kalıcı bir çözüm sunuyor.

Klasik lazer epilasyon uygulamasından pek çok yönüyle ayrılan ve çok daha avantajlı bir süreç eşliğinde uygulamadan faydalanmanızı sağlayan buz lazer epilasyon fiyatı için net bir rakam belirtmek yanıltıcı olabilir. Çünkü buz lazer fiyatı vücudun hangi bölgesine uygulanacağı, bu bölgedeki kıl yapısı ve yoğunluğu gibi hususlara bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor.

Buz Lazer Epilasyon Fiyatları

Dolayısıyla buz lazer ücreti nedir sorusuna en net yanıtı, kliniğimizde yapacağımız basit bir analiz sonrasında yanıt verebiliriz. Buz lazer epilasyon ince ve zayıf kıl ile tüy kökleri üzerinde de etkili olabilen bir uygulamadır. Vücuttaki tüm ince tüyler ve yüz bölgesindeki istenmeyen tüyler için de bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda sarı ya da kızıl renkte olan kıl ve tüyler için de buz lazer epilasyonun yüksek oranda başarı elde ettiğini bilmenizi isteriz.

Son derece makul bir ödeme eşliğinde istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak ve bu süreçte günlük yaşantınızdan da ödün vermemek için siz de kliniğimize başvurabilirsiniz. Yapacağımız analiz sonrasında vücudunuzun dilediğiniz bölgesine uygulanabilecek olan buz lazer ile temiz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayabiliriz.

Minimum Seans Süresi

Buz lazer uygulamasının en önemli özelliklerinde biri yaz aylarında da seansa devam edilebilmesidir. Bu yönüyle sadece seans süreleri açısından değil, yaz mevsiminde seanslara ara verilme zorunluluğunun olmaması yönüyle de buz lazer tekniği ön plana çıkıyor. Seansa 3 ila 4 ay ara vermeden devam ederek, çok daha kısa sürede tüm seansların tamamlanması ve istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün olabiliyor.

Uygulama yapılan bölgenin güneşten korunmasına gerek kalmıyor. Aynı zamanda buz lazer epilasyon seanslarından hemen sonra, cilde özel bir bakım yapılması da gerekmediğinden, günlük hayatınızı aksatmadan tüm vücudunuz için bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. Uygulamanın hemen sonrasında iş hayatınıza dönebilirsiniz. Seanslar için yaklaşık 1 saatinizi ayırmanız istenmeyen tüylerden kurtulmanız için yeterli olabiliyor.

Daha detaylı bilgi için diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now ButtonBizi Arayın
Kapalı
Kapalı