Estetik

Barbi bebek vajina


Dış genital organların görüntüsü açısından en fazla istenen labiumların görülmediği vajina girişinin iki yanındaki vulvar derinin ince bir yarık halinde gözlendiği tablodur.

Buna Barbie vagina, barbie doll vagina adları verilmektedir. Türkçe anlamıyla Barbi görünümli vajina, bebek vajinası adı verilmektedir.

Resim 1 :bir vajinanın aplikasyon ile bebek vajinası haline getirilmsi

Dr. Tuğrul Abacıoğlu vajinal estetik için geldiğinizde öncelikle etraflı bir anamnez sonra ultrason muayenesi ve dış genital organların gözlenmesi ve muayene sırasında bu sırada neler yapılacağını sizlere anlatır.Bu sırada dış genital organların resmini çekerek muayene bittikten sonra apple’ın bir stimülasyon uygulamasında sizlere nasıl bir görüntü elde edeceğimizi anlatır.

Tuğrul Abacıoğlu vajinal lazer konusunda makalelerine bakarsanız 5 dakikalık bir işlem olduğunu yazmaktadır.Ama internette Türk hekimlerinin yazdığı makalelerde bu işlemin 15-30 dakika sürdüğünü yazan ootörler var.Ama yabancı sitelere baktığımızda işlemin 5 dakika sürdüğünü söylemektedirler.Acaba daha yüksek ücret almak için mi süreyi uzatıyorlar diye de aklımıza geliyor.

Bebek vajinasında iç dudaklar yok denecek kadar azdır. Görüntü olarak büyük dudaklar tarafından tamamen kapatılırlar..Ama bu sırada clitoris etrafındaki katlantıları da klitoris sünneti ile düzeltirsek estetik görünüm tam istenilen tablo haline gelir.Bizde de kadınlarımız bu görüntüyü istemektedir.

Daha geniş bilgi için bize ulaşın,sizlere G noktası büyütmekten, G Noktasına PRP enkejte ederek vajinal dokunuzu yenilemekten, klitoris derisi sünnetinden, vajinal kuruluktan, ilişkide yanmadan,ilişkide ağrıdan,labium plastiğinden bahsedelim. Yada VIP hizmeti ile ulaşım elemanımız sizi evinizden alsın.Hekimimizden rica edelim size ücretsiz bir muayene ve danışmanlık planlayalım. Siz kahvenizi içerken hekimimiz, size muayene sonrası neler yapılabileceğini anlatsın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now ButtonBizi Arayın
Kapalı
Kapalı