Ameliyatsız Yüz Germe

1120504_940x531

Ameliyatsız Yüz Germe

İlerleyen teknolojinin estetikte yarattığı harikalar uzmanlar tarafından takdir edilmektedir. Ameliyata gerek kalmadan yüz germe işlemlerinin gerçekleştirilmesi estetik cerrahi alanında nimet olarak değerlendirilmesi gereken yenilikler arasındadır.

Ciddi bir operasyon geçirmek yerine, yaşlanma belirtilerini hafifletmek ve cildi daha genç göstermek amacıyla İnvazif olmayan tedavi yöntemlerine ameliyatsız yüz germe işlemleri denilmektedir.

Ameliyatsız yüz germe işlemlerinde geliştirilen birçok tedavi yöntemi bulunmakla beraber bireyin cildinin ihtiyaçları sentezlenir en uygun olan tedavi yöntemi tercih edilmesi önemlidir.

[dt_fancy_title title=”Cerrahi Müdahale Gerektirmeyen Yüz Germe Uygulamaları” title_size=”h2″ title_color=”accent” separator_style=”double” separator_color=”accent”]

Dolgu uygulamaları sayesinde yüz germe: akıtma şeklinde uygulanan dolgular kırışıkların ve çizgilerin içini doldurma etkisine sahip olup, yaşın ilerlemesiyle birlikte kaybolan cilt hacmini geri kazandırmayı amaçlamaktadır.

Dolgu yöntemi sayesinde cildin canlı görüntüsünü geri kazanılması amaçlanır.

Yüz mezoterapisi: Vitamin mineral ve amino asit karışımlarından oluşan zengin içerikli bir formülün yüz, dekolte ve benzeri şekilde yaşlanma belirtisi göstermeye yatkın bölgeleri mikroenjeksiyon tekniği ile uygulanması yöntemine yüz mezoterapisi denir.

Clearlift Lazer yöntemi: ince çizgiler kırışıklıklar tonlama ve cilt gençleştirme konularında clearlift lazer yönteminin kendine geniş bir uygulama alanı bulmasının sebebi epidermise hiç zarar vermemesidir. Lazer teknolojisi sayesinde uygulanan yöntem iki üç hafta arayla minimum 3 maksimum 6 seans şeklinde uygulanır.

Ultrasonterapy yöntemi: ultrason teknolojisi ile uygulanan bu yöntemde cildin üst tabakaları etkilenmez ve derinin Astar tabakası olan taşıyıcı katmana kadar inilerek ses dalgaları gönderilir. Cilt altında hasar meydana getiren bu enerji sayesinde cildin yapılanma süreci tetiklenir ciltte toparlanma ve sıkılaşmaya sebebiyet verir. Tetiklenen cilt daha genç bir forma sahipmiş gibi davranmaya başladığından kendi kendini onaracaktır.

Radyofrekans yöntemi: anti-aging tedavilerin içerisinde popüler bir yer kazanan yöntem radyo frekans dalgaları kullanan bir teknolojiye sahiptir deri altında bulunan bağ dokusunu meydana getiren kolajen ve elastin bantlarının ısınmasını ve sıkılaşmasını sağlar.

Tedavi tek seans olarak uygulanmakta ve etkisi birkaç sene kadar gözlenmektedir. Tedavinin tercih edilmesindeki önemli nedenler uygulamadan hemen sonra günlük yaşantınıza geri dönebilme şansınızın olması.

Mezoterapi yöntemi: cilde taze ve canlı bir görünüm kazandırırken cildi dirençli bir hale de getirmektedir.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonBizi Arayın
Kapalı
Kapalı