Bizden Haberler

8 Mart Kadınlar Günü TGS Ziyaretimiz

Türk Hava Yolları A.O. ve Havaş ortaklığıyla kurulan ve 1 Ocak 2010 tarihinde sektörde yerini alan TGS Yer Hizmetleri A.Ş.; İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Antalya, Adana, İstanbul Sabiha Gökçen, Milas- Bodrum ve Dalaman Havalimanlarında olmak üzere toplam 8 istasyonda, anlaşmalı 182 havayoluna sunduğu hizmetlerle faaliyetlerini sürdürmektedir. TGS, yerli ve yabancı havayolu şirketlerinin 700 bine yakın uçuşuna 7.000 ekipmanı ve 10.000 den fazla personeliyle yer hizmetleri kapsamındaki tüm faaliyetleri uluslararası kalite standartlarında sunmaktadır. “Hava alanları Yer Hizmetleri Yönetmeliği” çerçevesinde ramp, harekat, kargo ve yolcu hizmetlerini sunan TGS, şirket politikası olarak müşteri memnuniyetini esas alırken, kusursuz hizmet anlayışını benimsemektedir. TGS BUNLARI PLANLARKEN bugün ilk defa Dünya Kadınlar gününde kendi personeline bir etkinlik düzenlemiştir.

Sn. Fatma Küpoğlu’nun danışmanlığı ile bu etkinliğe Abacıoğlu içinde bir davet gelmiştir. Bizlerde Orogyne ve Soğuk Lipoliz aletleri ve Dr. Tuğrul Abacıoğlu, Estetisyen Özlem G. ve Klinik Halka ilişkiler temsilcimiz Burcu T. ile bu etkinliğe katıldık.

Kadınlar gününe özel TGS tarafından düzenlenen organizasyonda;  Radyofrekans  (Deride en iyi bilinen etkisi derinin gerginliğini sağlayan kollagen liflerde yenilenme oluşumudur. Deride kollajen lifler ısı etkisi ile kasılır ve cilt sarkmaları, kırışıklıkları cerrahi işlemlere gerek kalmadan ortadan kaldırır.)  ve Soğuk Lipoliz (Vücuttaki istenmeyen bölgesel yağ birikimlerinin %20 ile %40 arasında ve kalıcı olarak azalmasını sağlayan çok başarılı bir incelme yöntemidir) uygulamalarını Türk hava yolları personellerine ve tüm TGS personellerine ücretsiz uygulamalar sunduk.

TGS çalışan kadın yöneticileri ve personelleri standımıza fazlaca ilgi göstermiş ve kendilerine uygulamamızdan yapılmış ve dönüşlerinde belli indirimler verilmiş ve klinik uygulamalarımızdan yeterince fayda almaları için gerekli anlaşmalar yapılmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonBizi Arayın
Kapalı
Kapalı