Kürtaj Sonrası İlk Adet

 

Kürtajdan 30-40 gün sonra adet görmediyseniz; hekiminiz ile bu konuyu tartışınız. Eğer aile planlaması yöntemi aldıysanız ve hekiminiz işlemden sonra ultrason ile rahminizi tekrar gördü ise endişe edilecek bir şey yoktur. 

Eğer işlemden sonra böyle önlemler alınmadı ise kürtajdan on beş gün sonra yumurtlama olabileceği ve yeni bir gebelik oluşabileceği bilinmelidir. Çok uzağa gitmenize gerek yok, yakındaki bir laboratuvarda kandan gebelik testi yaptırınız ve rahatlayınız.

Kürtaj ile ilgili  sorunlarınız mı var? Daha geniş bilgi için bize ulaşın. Dr. Tuğrul Abacıoğlu ücretsiz bir danışmanlık versin ya da VIP hizmeti ile elemanımız sizi evinizden alsın, İstanbul trafiğinde sizlerin ulaşım, park yeri vs. ile ilgilenmeden arabanın arkasında sevgiliniz ya da eşinizle birlikte keyifli bir yolculuk yaparak stresinizi minimuma indirgeyelim... Bırakın kendinizi bize, size stressiz, rahat bir yolculuk yaptıralım.

Kürtaj işlemi  yaptırmak istediğinizde 0 532 215 82 62 -0 212 545 53 53 numaralı telefonları kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca cep telefonundan Whatsapp ’tan  ya da web sayfalarımızdaki Chat pencerelerinden bize yazabilirsiniz.

Burada yapılan konuşmalar bilgi mahremiyeti yasal hakkınızdan dolayı ( T.C SAĞLIK BAKANLIĞI HASTA HAKLARI YÖNETMELİĞİ RG.01.08.1998.) gizli olarak kalacaktır.