Kimler kürtaj yaptırabilir?

Evli olmayan ve yaşı 18 den büyük bayanlar kendi istekleri ile kürtaj olabilirler.18 yaşından küçük evli veya bekar bayanlar ebeveynlerin rızası ve imzası olmadan kürtaj olamazlar. 

Evli 18 yaşından büyük evli olana bayanların kocalarından kürtaj için onay almak gerekir.15 yaşından küçük kızların gebelik sonlandırılması işleminde , öncelikle gebeliğin adli mercileri bildirilmesi gerekir.10 haftadan büyük gebeliklerde ancak bebekte ciddi bir doğumsal özür varlığında veya anne hayatını tehlikeye sokacak ciddi bir hastalık varlığında hekimler kurulu kararı ile gebelik sonlandırılır.

Kürtaj ile ilgili  sorunlarınız mı var? Daha geniş bilgi için bize ulaşın,Dr Tuğrul Abacıoğlu ücretsiz bir danışmanlık versin yada VİP hizmeti ile elemanımız sizi evinizden alsın,

,İstanbul trafiğinde sizlerin ulaşım,park yeri vs ile ilgilenmeden arabanın arkasında sevgiliniz yada eşinizle birlikte keyfli bir yolculuk yaparak stresinizi minimuma indirgeyelim...Bırakın kendinizi bize,size stressiz ,rahat bir yolculuk yaptıralım.

 Kürtaj işlemi  yaptırmak istediğinizde 0 532 215 82 62 -0 212 545 53 53 numaralı telefonları kullanarak bize ulaşabilirsiniz.Ayrıca cep telefonundan Whatsapps’tan  yada web sayfalarımızdaki chat pencelerinden bize yazabilirsiniz.

Burada yapılan konuşmalar bilgi mahremiyeti yasal hakkınızdan dolayı ( TC SAĞLIK BAKANLIĞI HASTA HAKLARI YÖNETMELİĞİ RG.01.08.1998.) gizli olarak kalacaktır.